15097.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante, 208 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.