Világjárók sorozat 14 kötete. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói ara... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/337/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Vilagjarok-sorozat-14-kotete-Bp-en-Franklin-Tarsulat-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-k~II1872334
1872334
15040
337
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Világjárók sorozat 14 kötete. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, részben kopott gerincekkel.
: tánczos_gábor