15087.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
P. T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Franklin,262+2 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, az elülső szennylap és két lap kijár az elejéről.