Königgsegg Lajos: Szoliman Ben-Darja. Az afrikai magyar gyarmat regény... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/337/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Koniggsegg-Lajos-Szoliman-Ben-Darja-Az-afrikai-magyar-gyarmat-regenye-Magyar-Irasok-Bp-192~II1808841
1808841
15673
337
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Königgsegg Lajos: Szoliman Ben-Darja. Az afrikai magyar gyarmat regénye. Magyar Írások. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: pintér_henrietta