15073.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott papírkötés, kissé kopott gerinccel.