17077.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Raoul H. Francé: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., 1942, Dante Könyvkiadó,332+4 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.