17074.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Oltay Károly: Geodézia. I-II. kötet. Tan- és kézikönyv mérnöki használatra. Bp., 1923-1943, Német József Technikai Könyvkiadóvállalata. Átkötött félvászon-kötés, a I. kötet címlapja hiányzik, két lapok kisebb szakadással, sérüléssel, lapszéli javításokkal.