17020.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
8 000 HUF
17
Magyar gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. Második kiadás. Bp., 1888, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, sérült lapokkal, kopottas állapotban + Dr. Moldoványi István: Kommentár a Magyar gyógyszerkönyv második kiadásának függelékéhez. Bp., 1896, Gyógyszerészi Hetilap. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.