17042.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság I-II. kötet. Fordította: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, az I. kötet gerince sérült, a kötése laza.