Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1962, Miner... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/337/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Kalman-Jeno-Sicc-meseorszagban-Tanko-Bela-rajzaival-Bp-1962-Minerva-Elso-kiadas-KiadC3~II1691389
1691389
17312
337
Books: Tales
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1962, Minerva. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, szakadt elülső előzéklappal.
: vörös_iván