Vásárhelyi Gyula: Rendészet. Bp., 1911, Grill, LV+1188 p. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/337/kategorien~Bucher/Bucher-Jura~1000003/Vasarhelyi-Gyula-Rendeszet-Bp-1911-Grill-LVplus1188-p-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kisse-k~II1874316
1874316
15728
337
4600
Books: Law
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Vásárhelyi Gyula: Rendészet. Bp., 1911, Grill, LV+1188 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 237/238. oldal sérült.
: tánczos_gábor