Paul Janet: A politikai tudomány története az erkölcstanhoz való viszonyában. II-III. kötet. Fordította: Lőrincz Béla. Bp.,1892, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel.