G. di San Lazzaro: Paul Klee. Leben und Werk. München-Zürich, 1958, Droemersche Verlagsanstalt Th. Knaur Nachf. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott borítóval, papír védőborítóban.