Verne Gyula 4 db műve:
Sztrogof Mihály (2db), A Chancellor, A hőslel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/337/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Verne-Gyula-4-db-muve--Sztrogof-Mihaly-2db-A-Chancellor-A-hoslelku-Branicanne-Bp-en-~II1846449
1846449
17486
337
Beschreibung: Verne Gyula 4 db műve:
Sztrogof Mihály (2db), A Chancellor, A hőslelkű Branicanné. Bp.,é.n., Forrás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítókkal.
: tánczos_gábor