18743.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Ujabb Nemzeti Dalkönyvecske. Összeállította: Radó Antal. Bp., 1897, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), XVIII+431 p. Második, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé kopással a borító sarkain és a gerincen, kissé laza fűzéssel.