17418.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. III. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.