Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kia... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/337/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Madach-Imre-Az-ember-tragediaja-Dramai-koltemeny-Masodik-nepies-kiadas-Bp-1887-Athena~II1818692
1818692
18814
337
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Második népies kiadás. Bp.,1887, Athenaeum. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötésben, a cÃmlap, az elülsÅ‘ elÅ‘zéklap és a cÃmkép kijár.
: pintér_henrietta