17409.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Kiss József: Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai, 125 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.