17355.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvek, 7 kötet: Göre Gábor bÃró úr könyve. (Egy lap kijár.) Veszödelmek. Más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Göre Marts lakodalma. (1914) Pöhölyék. (1910) Kátsa (1914) Bojgás az világba. (1914) Durbints Sógor. Bp.,é.n.-1910-1914 ,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, kopott borÃtókkal, két gerincen javÃtással, egy gerinc kissé sérült, egy másik gerinc sérült.