18746.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Gaal Mózes: Kenyér és becsület. Bp., 1913, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott, piros egészvászon-kötés, kopottas borítóval, az utolsó lap és a szennylap kijár.