Dr. Burcsányi Gyula et al.: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Bp., é.n., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, gerinccel.