18776.
337. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Dóczi Lajos munkái X. kötet: Goethe költeményei. Fordította: Dóczi Lajos. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.