Zsolnay eozin mázas díszváza, formába préselt porcelánfajansz, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/336/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Zsolnay-eozin-mazas-diszvaza-formaba-preselt-porcelanfajansz-jelzett-pajzs-peremenel-re~II1885191
1885191
11202
336
70000
Beschreibung: Zsolnay eozin mázas díszváza, formába préselt porcelánfajansz, jelzett (pajzs), pereménél restaurált, m:31 cm
: vörös_iván