Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 c... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/336/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Herendi-csizmas-fiu-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-m-18-cm~II1888730
1888730
11184
336
Beschreibung: Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm
: vörös_iván