Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopásokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/336/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/Herendi-Eton-mintas-tal-kezzel-festett-jelzett-tanulo-kopasokkal-37C39728-cm~II1888982
1888982
11180
336
Beschreibung: Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopásokkal, 37×28 cm
: vörös_iván