2 db Delft kékfestéses porcelán: kisfiú hallal, malac persely, kézzel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/336/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500008/2-db-Delft-kekfesteses-porcelan-kisfiu-hallal-malac-persely-kezzel-festett-jelzett-apro-k~II1884760
1884760
11270
336
Beschreibung: 2 db Delft kékfestéses porcelán: kisfiú hallal, malac persely, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 ill. 17 m
: tánczos_gábor