31163.
336. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
~1920-1930. "Buda Lövész Egylet" zománcozott, aranyozott jelvény szalaggal (55x42mm) T:2 kopott zománc