12097.
336. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1934 Édes Anyámnak feliratú fényképtartó, belül irredenta felirattal ("Hiszek Magyarország Feltámadásában"), nemzeti kiscímeres, angyalos pajzstartókkal, nemzeti szalaggal, Bp., Vidor műterem, kissé foltos, kopott, a gerincen pici sérüléssel, fénykép: 7x5 cm, fényképtartó: 18x12 cm