12095.
336. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1933-1943 Házi kiadás/bevétel könyv, számos érdekes bejegyzéssel. Kissé kopott félvászon-kötésben.