1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1914 Famunkások zsebnaptára az 1914. évre. 9. évf. Szerk.: Weltner Jakab. Bp.,1914,Magyarországi Famunkás Szövetség, 4+238 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, 19-20. oldal lapja sérült, hiányos, a hátsó szennylap hiányzik.