11048.
336. Gelaufene Fernauktion
Antik
30 000 HUF
Ditmar Brunner A.G. virág mintás petróleum lámpa, festett fajansz, réz szerelékkel, sérült burával (+ pótolt burával), jelzett, festés kopott, m:35 cm (55 cm)