Szabó Lajos (1927-1995): Házak dombok között. Olaj, farost, jelzett, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/336/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szabo-Lajos-1927-1995-Hazak-dombok-kozott-Olaj-farost-jelzett-keretben-50C39770-cm~II1829345
1829345
10236
336
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Szabó Lajos (1927-1995): Házak dombok között. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
: vörös_iván