1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Magyar Katolikus Almanach. III. évf. Szerk.: Gerevich Tibor, Leopold Antal, Zsembery István. Kiadja Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1929, Stephaneum. Átkötött kopott, egészvászon-kötés, sérült gerinccel.