15074.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Ismeretterjesztő Könyvtár: Archibald Williams: Újkori hires utazók. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Mikes Lajos dr. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben,