17159.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Bp., 1939, Dante. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Jeans, James: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.