17094.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
19
Sárosi Bella: Legjobb szegedi szakácskönyv. Bp., é.n.,"Magyar Kereskedelmi Közlöny", 350 p. Második, bővített kiadás. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, restaurál gerinccel, a szennylapokat kicserélték, a címlapon kis szakadásokkal, szamárfülekkel.