16645.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Építészek naptára. 1908. Szerk.: Palóczi Antal. XII. évf. Bp.,1908, Vállalkozók Közlönye. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egy-két lapon korabeli jegyzettel.