17406.
336. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1900, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. Picit foltos, de szép állapotban.