Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. 3. díszkiadás
Bp. 1895. Athenaeum. [4] + 229 p. + 20 t. (heliogr., hártyapapírral).
Megviselt, aranyozott Gottermayer egészvászon-díszkötésben, a kötéstábla címképe és a gerinc hiányzik . A lapok jó állapotban.