Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 76

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Az első világháború kezdete Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914. The Beginning of World War I Br commemorative medallion. Sign: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:XF
30604.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Az első világháború kezdete" Br emlékérem. Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "The Beginning of World War I" Br commemorative medallion. Sign: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C:XF

Rufpreis:
6 000 HUF
9
1916. IV. Károly megkoronázása - 1916. December 30. kétoldalas, hadifém plakett (60x41mm) T:1-,2 / Hungary 1916. The coronation of Charles IV - 30th December 1916 double-sided war metal plaque (60x41mm) C:AU,XF
30605.

1916. "IV. Károly megkoronázása - 1916. December 30." kétoldalas, hadifém plakett (60x41mm) T:1-,2 / Hungary 1916. "The coronation of Charles IV - 30th December 1916" double-sided war metal plaque (60x41mm) C:AU,XF

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
~1916. Fischer József 1838-1916 Zn emlékplakett (49x70mm) T:1- kis oxidáció
30606.

~1916. "Fischer József 1838-1916" Zn emlékplakett (49x70mm) T:1- kis oxidáció

Rufpreis:
4 000 HUF
~1920-1930. 4db búcsújáróhelyi fém emlékérem Máriagyűdről, mind keretben, de az egyik sérült (60mm/~80mm) T:2,2-
30607.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
~1930. Magyar Dobermannosok ezüstözött Br emlékplakett eredeti dísztokban (40x49,5mm) T:2
30608.

~1930. "Magyar Dobermannosok" ezüstözött Br emlékplakett eredeti dísztokban (40x49,5mm) T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
1938. F.I.A.P. / Olaszország-Magyarország - Budapest 17. április 5. jelzett, aranyozott Ag birkózó érem füllel (18,37g/0.800/38mm) T:1-,2  Italy / Firenze 1938. F.I.A.P. / Italy - Hungary Budapest - 5th March 17 hallmarked, gilt Ag wrestler medal with ear (18,37g/0.800/38mm) C:AU,XF
30609.

1938. "F.I.A.P. / Olaszország-Magyarország - Budapest 17. április 5." jelzett, aranyozott Ag birkózó érem füllel (18,37g/0.800/38mm) T:1-,2 Italy / Firenze 1938. "F.I.A.P. / Italy - Hungary Budapest - 5th March 17" hallmarked, gilt Ag wrestler medal with ear (18,37g/0.800/38mm) C:AU,XF

Rufpreis:
2 400 HUF
~1939. Avasi templomot ábrázoló Br plakett, hátoldalon gravírozva A Magyar Villamosművek Országos Szövetsége közgyűlésének emlékére 1939. VI. 3. - Miskolci Villamos Üzemek, akasztó lyukkal (75x99mm) T:2 patina
30610.

Rufpreis:
1 200 HUF
1946. II. Országos Sportnapok 1946 fém emlékérem, zománcozott betéttel (40mm) T:1-,2
30611.

1946. "II. Országos Sportnapok 1946" fém emlékérem, zománcozott betéttel (40mm) T:1-,2

Rufpreis:
800 HUF
~1960-1970. Kilián György Repülő Műszaki Főiskola festett fém plakett (83x131mm) T:2,2- ph., kopott festés
30612.

~1960-1970. "Kilián György Repülő Műszaki Főiskola" festett fém plakett (83x131mm) T:2,2- ph., kopott festés

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
1966. Evezős Al díjérem fa talpon, rajta festett Győri W.P. Vasas SK 1966 VIII. - I. felirat, díjérmen Mihály szignóval T:2
30613.

1966. Evezős Al díjérem fa talpon, rajta festett "Győri W.P. Vasas SK 1966 VIII. - I." felirat, díjérmen Mihály szignóval T:2

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
1970. Hűtőgépgyár - Jászberény / Milliomodik Al emlékérem (65mm) + SZIM BKG 10.000 Eszterga Br emlékérem (64mm) + Vincze Dénes (1914-1972) ~1960. Aranyozott bronz szocreál plakett (80mm) T:2
30614.

1970. "Hűtőgépgyár - Jászberény / Milliomodik" Al emlékérem (65mm) + "SZIM BKG 10.000 Eszterga" Br emlékérem (64mm) + Vincze Dénes (1914-1972) ~1960. Aranyozott bronz szocreál plakett (80mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
1975. Hungexpo 4db fém emlékérem (32mm) T:2
30615.

1975. "Hungexpo" 4db fém emlékérem (32mm) T:2

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF