30607.
335. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
~1920-1930. 4db búcsújáróhelyi fém emlékérem Máriagyűdről, mind keretben, de az egyik sérült (60mm/~80mm) T:2,2-