1909 Magyar Lányok. Képes hetilap fiatal leányok számára. Szerk.: Tutsek Anna. 1909. XV. évf. második kötet. Bp.,1909, Singer és Wolfner, (Hungária-ny.), 4+428 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.