Matskássy Pál (?-?): Háborgó tenger. Olaj, karton, jelzett, keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/335/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Matskassy-Pal--Haborgo-tenger-Olaj-karton-jelzett-keretben-28C39735-cm~II1636937
1636937
10138
335
Beschreibung: Matskássy Pál (?-?): Háborgó tenger. Olaj, karton, jelzett, keretben, 28×35 cm
: tánczos_gábor