Márton Béla (1913-2007): Virág csendélet. Akvarell karton. Jelzett. 27... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/335/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Marton-Bela-1913-2007-Virag-csendelet-Akvarell-karton-Jelzett-27x34-cm-Uvegezett-keretben~II1859736
1859736
10144
335
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Márton Béla (1913-2007): Virág csendélet. Akvarell karton. Jelzett. 27x34 cm Üvegezett keretben. Hátoldalt a művész dedikálásával.
: tánczos_gábor