Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Halottvivők. Rézkarc, papír, üvege... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/335/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500002/Komjati-Wanyerka-Gyula-1894-1958-Halottvivok-Rezkarc-papir-uvegezett-keretben-8x11-cm~II1878155
1878155
10510
335
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Halottvivők. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 8x11 cm
: vörös_iván