16 db, túlnyomórészt magyar városokat ábrázoló rézkarc és néhány ex li... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/335/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~500002/16-db-tulnyomoreszt-magyar-varosokat-abrazolo-rezkarc-es-nehany-ex-libris-Kozte-jelzet~II1877982
1877982
10524
335
Ex libris - small-graphics
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: 16 db, túlnyomórészt magyar városokat ábrázoló rézkarc és néhány ex libris. Közte jelzettek.
: adamek_réka