Tiszay Andor - Falk Géza (szerk.): Rádióhallgatók Lexikona I-II. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/335/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000011/Tiszay-Andor-Falk-Geza-szerk-Radiohallgatok-Lexikona-I-II-Bp-1944-Vajda-Wichmann-KiadC3~II1737579
1737579
17019
335
Books: Technics
Beschreibung: Tiszay Andor - Falk Géza (szerk.): Rádióhallgatók Lexikona I-II. Bp., 1944, Vajda-Wichmann Kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: tánczos_gábor