15728.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
V. N. Panov: Megnyitások kézikönyve, Bp. 1963, Sport Sakkönyv. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 3350 példányban.