Halassy-Nagy József: A filozófia története. Bp.,1943, Pantheon. Kiadói... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/335/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000010/Halassy-Nagy-Jozsef-A-filozofia-tortenete-Bp-1943-Pantheon-Kiadoi-felvaszon-kotes-kop~II1789058
1789058
16999
335
Books: Social sciences
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Halassy-Nagy József: A filozófia története. Bp.,1943, Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
: vörös_iván