15067.
335. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Tarczai György Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival. Bp., 1898, 2+219+1 p. Kiadói festett keménytáblás egészvászon Gottermayer-kötésben, foltos, kopott borítóval.